top of page
MAGAZYN
fundacja.png

ZDROWIE KOBIETY I DZIECKA x FUNDACJA PROJEKT KOBIETY | PODCASTY

Dziś premierę ma 22. edycja kampanii edukacyjnej „Zdrowie kobiety i dziecka”. Wraz z Partnerami kompleksowo poruszone zostały tematy ważne dla kobiet, w tym przyszłych oraz aktualnych mam.


Aktorka Joanna Koroniewska, twarz wystawy "Ikony" wygłasza przemówienie na wernisażu w Hali Koszyki
Okładka 22 wydania "Zdrowie Kobiety i Dziecka" 2023

Patronat Fundacji "Projekt Kobiety"


Publikacja została objęta matronatem Fundacji Projekt Kobiety, która przygotowała materiał specjalny o tematyce seksualności polskich mam, w kontekście podcastu Sexperience. Na materiał złożył się wstęp autorstwa naszej dziennikarki Joanny Kozdrowskiej, felieton Anny Karczmarczyk - Ambasadorki Fundacji oraz gospodyni podcastu oraz eksperckiego komentarza Aleksandry Plewki - członkini Rady Programowej Fundacji, seksuolożki i psycholożki.


Poza naszym materiałem, w celu zwiększenia świadomości społecznej razem z cenionymi ekspertami poruszyliśmy tematy związane z m.in.

  • aktywnością kobiet w ciąży

  • presją związaną z karmieniem piersią

  • dziecięcą suplementacją

  • często tabuizowaną seksualnością kobiet

  • oraz standardami opieki okołoporodowej w Polsce

Kampania otrzymała wsparcie oraz patronaty również od innych, najważniejszych instytucji w Polsce, a jej merytorykę wzbogaciły wypowiedzi najwybitniejszych ekspertów z branż medycznej, parentingowej oraz lifestyle’owej.


Na okładce znalazła się Magdalena Różczka – aktorka filmowa i dubbingowa, a prywatnie szczęśliwa mama trzech córek. W wydaniu udzieliła swojego głosu na temat tego jak w obecnych czasach jako kobieta pracująca odnaleźć się w roli mamy ❤


Zapraszamy do lektury: http://project.mediaplanet.com/27411.pdf


bottom of page