top of page
MAGAZYN
fundacja.png

PIERWSZA WYSTAWA FUNDACJI PT. "PIĘKNO" | WYDARZENIA


6 maja 2019 roku w warszawskiej Hali Koszyki odbyło się uroczyste otwarcie pierwszej wystawy pod patronatem Fundacji - wystawy pt. "Piękno". Partnerami wystawy były marki Biolage, Giorgio Armani, Crystal, Cookie Printers oraz Deadline Scenografia.


Czym jest piękno? Odpowiedź fotografa jest oczywista: piękno jest kobietą. Choć zależy od kanonu, czasów czy regionu świata, istnieje piękno uniwersalne – to kobieca siła. Wystawa "Piękno" to zwrot w pracy fotografa. Od zawsze zafascynowany kreacją, porzucił swoje założenia i zrobił emocjonalny demakijaż swoich bohaterek. Postawił na realizm, zrezygnował z mocnej stylizacji i postprodukcji. Zagłębił się w intymny świat kobiecych emocji: smutku, radości, czy bezgranicznego oddania. Wystawa opowiada o relacjach między kobietami i jest próbą ukazania ich piękna ze wszystkimi blaskami i cieniami, które składają się na jej doskonałość.


Wydarzenie umiliło doskonałe wino Campo Viejo oraz recital Luka Paziewskiego dzięki naszemu partnerowi - Fundacji Juliana Cochrana. Zapraszamy na fotorelację z tego wyjątkowego wieczoru.bottom of page