top of page
MAGAZYN
fundacja.png

WERNISAŻ WYSTAWY "BIESY POLSKIE" | WYDARZENIA

Wernisaż piątej części naszego flagowego projektu artystycznego "Projekt Kobiety' juz za nami! 6 marca 2020 roku w warszawskiej Hali Koszyki zebraliśmy się wszyscy - twórcy, modelki, media i przyjaciele - aby po roku intensywnej pracy oficjalnie otworzyć wystawę pt. "Biesy Polskie"!


Na wernisażu obecne były modelki, które wzięły udział w projekcie - nie mogło zabraknąć twarzy wystawy: Barbary Kurdej-Szatan oraz jej siostry Katarzyna Kurdej-Mania. Dla każdego żądnego mocnych wrażeń czekały doskonałe drinki sponsorowane przez markę Beefeater. Doskonałym winem częstowała zaś Fundacja Projekt Kobiety.


Na wernisażu nie zabrakło również recitalu za żywo - za oprawę muzyczną zadbał zespół Provinz Posen, który łączny nowoczesne beaty oraz dźwięki z syntezatora z klasycznymi instrumentami i stylem mocno zakorzenionym w polskim folku.


Za wspaniałe upominki dla gości zatroszczyły się marki NOU, INGLOT, Świat Książki, Skarpa Warszawska oraz Fundacja Projekt Kobiety. Przygotowaliśmy dla Państwa relację filmowo-fotograficzną - zapraszamy do oglądania!


Zobacz również relację z wernisażu na Dzień Bodry TVN:

https://dziendobry.tvn.pl/a/duet-doskonaly-barbara-kurdej-szatan-i-katarzyna-kurdej-mania-siostry-zostaly-ambasadorkami-niezwyklej-wystawy?fbclid=IwAR0K8-9TRUPaskAlw48qahwluLsGyDyyny80PJyaiwrw7T3Sv_iVcY4hKUE


Fotografie: Nazar Majewski

Film z wydarzenia: Mateusz Strzelecki

bottom of page