top of page
MAGAZYN
fundacja.png

SATYSFAKCJONUJĄCA PACZKA | NASI PARTNERZY

Kolejna współpraca z wyjątkową marką przy okazji wystawy Karoliny Kiss pt. "Gurls Kiss". W drodze do kobiecego spełnienia i czerpania radości z własnego ciała dołączył do nas prawdziwy ekspert w tej materii - marka Satisfyer! Misja marki jest równie jasna, co wyjątkowa: nowe wrażenia sensualne i wysokiej jakości wzornictwo w bezkonkurencyjnych cenach.


Z okazji tej kolaboracji Fundacja Projekt Kobiety przygotowała dla wszystkich naszych Ambasadorek, Partnerów i Przyjaciół wyjątkową wysyłkę "Gurls Kiss" W jej wnętrzu nasi przyjaciele znaleźli obowiązkowo fantastyczny, limitowany olejek Sensual Touch marki Clochee oraz bestseller marki Satisfyer - wibrator pulsacyjny PRO 2.


W tym klasycznym i niezwykle stylowym produkcie projektanci marki Satisfyer zastosowali po raz pierwszy opracowaną przez nich technologię fal powietrza, które pieścić łechtaczkę, doprowadzając do ekstremalnego…. spełnienia! Pro 2 wyposażony jest w niezwykle cichy silniczek i miękką silikonową główkę, które wprowadzą Cię w idealny nastrój do pieszczot, aby zaspokoić Twoje pragnienia.


To jednak nie koniec niespodzianek! Dla wszystkich naszych czytelniczek oraz zainteresowanych przygotowaliśmy wyjątkowy prezent - kod rabatowy z 30% zniżką na wszystkie produkty marki na stronie www.satisfyer.com! Kod to "ProjektKobiety30" - kod pozostanie aktywny do końca stycznia 2022 roku.


Życzymy wszystkim kobietom Wesołych Świąt i karnawału! Oraz oczywiście pełnego radości i przyjemności życia! A na dodatkową zachętę publikujemy ekskluzywną grafikę autorstwa naszej artystki Karoliny Kiss, którą stworzyła specjalnie dla naszego partnera. Czyż nie jest przepiękna?bottom of page