top of page
AdobeStock_210019134.jpeg
LOGO FUNDACJI GOLD.png

OLEJEK SENSUAL TOUCH | NASI PARTNERZY

Z wielką dumą i przyjemnością zdradzamy, że w ramach wyjątkowego projektu i wystawy "Gurls Kiss" zadziała się jeszcze jedna, wyjątkowa kolaboracja z marką Clochee. Specjaliści tej kobiecej, ceniącej naturalne piękno marki kosmetycznej specjalnie na te okazje stworzyli wyjątkowy produkt - ojelek "Sensual Touch". Poza swoim właściwościami pielęgnacyjnymi jest on swoistym manifestem marki w zakresie kobiecej natury, zarówno w rozumieniu jej piękna jak i erotyki. Nie jest to jednak jedyna niespodzianka...

Autorka wystawy została poproszona o zaprojektowanie grafiki nawiązującej do wystawy, która zagości na opakowaniach tego wyjątkowego produktu w luksusowej, limitowanej wersji!


Naszą misją, przy podejmowaniu współpracy przy tym projekcie z marka Clochee była fuzja wartości - mówi nasz prezes Maksymilian Ławrynowicz. - Z jednej strony najważniejsza jest artystka – w tym przypadku Karolina Kiss – i to, co chce przekazać światu. Jej manifest poruszył nas. Samoświadomość, brak pruderii w obejściu samej ze sobą i swoim ciałem. Wyzbycie się wstydu w związku z czerpaniem radości i przyjemności płynącej z własnej sensualności i mówienie o seksie bez barier. Z drugiej strony zaś naszym zadaniem jest, aby taki manifest docierał do kobiet. Naszym kluczem w Fundacji nie jest tworzenie hermetycznych, niedostępnych ekspozycji, które trafiają do wąskiego grona zainteresowanych światem artystycznym ludzi. Naszą misją jest docieranie ze sztuką tam, gdzie inni nie potrafią. Tak postał pomysł, aby prace Karoliny – a co za tym idzie, jej przekaz – umieścić na dedykowanych opakowaniach naszego partnera – kobiecej marki Clochee.


Maksymilian Ławrynowicz podkreśla jednak, że sam produkt i marka Clochee była bardzo istotna: Wybór produktu nie jest przypadkowy. Olejek do masażu ciała, czyli czynności nad wyraz sensualnej, która nastawiona jest na rozpieszczenie zmysłów przy jednoczesnej pielęgnacji własnego ciała to uczta duchowa i cielesna – dokładnie taka sama, jak pieszczoty czy udany, dający spełnienie seks. Umieszczenie prawdziwej, wartościowej sztuki na komercyjnych opakowaniach, które trafią do szerokiej sprzedaży jest kolejnym krokiem, aby dotrzeć do kobiet, dla kobiet i o kobietach.


O tej wyjątkowej kolaboracji opowiada również sama artystka. Współpraca z Clochee była dla mnie niezwykle budującym doświadczeniem - pisze Karolina Kiss. To spotkanie pomiędzy mną jako twórcą, a marką, która dba o piękno, naturalną kobiecość i szczerą dyskusję o ciele otworzyło dla mnie nową perspektywę. Grafika dedykowana Clochee powstała we wzajemnym zrozumieniu i otwartości na inną wizję pełni kobiecości. Mam nadzieję, że sztuka, która zagości na opakowaniu produktu Clochee docierając do większej, być może nie oczywistej grupy kobiet pomoże rozpocząć dyskusję o miłości do siebie, o tym jak ważne jest by dbać o swój głos i prawo do bycia sobą.


A co wiemy o samym produkcie? Marka promuje go hasztageiem #selfcare


"Twoje ciało i Twoja skóra potrzebują troski. Zadbaj o nie z SENSUAL TOUCH, olejkiem stworzonym z myślą o pielęgnacji i masażu całego ciała. Nasyci skórę składnikami aktywnymi, które zapewnia efekt nawilżenia, wygładzenia, a także pobudza procesy regeneracyjne. Ale to nie wszystko... zadba również o pobudzenie zmysłów dzięki naturalnym olejkom eterycznym o świeżych i niebanalnych nutach zapachowych." - czytamy w komunikacie prasowym.


bottom of page