top of page
kolaz_11.jpg

Fundacja Projekt Kobiety
NASZE DZIAŁANIA

podcasty.jpg

PODCASTY

W Fundacji "Projekt Kobiety" pragniemy, aby głos kobiet był dobrze słyszalny – i to dosłownie. Nasze autorskie podcasty poruszają wiele kobiecych tematów, od tych najtrudniejszych i najbardziej kontrowersyjnych po te lekkie, przyjemne ale równie ważne. Nasze cykle to między innymi "Sexperience", "Mindtrip", "Portret Kobiety" czy „Źródło”.

eventy.jpg

KULTURA I SZTUKA

Naszą nadrzędną działalnością jest organizacja wszelkich wydarzeń kulturalnych i mentorskich związanych z kobiecością. Wspaniałe wystawy fotografii, malarstwa i grafiki, wernisaże czy recitale poezji śpiewanej to tylko niektóre z form, jakie fundacja obrała sobie za główne narzędzie komunikowania o tym, co w kobietach najpiękniejsze. Poza sztuka zajmujemy się również organizacją warsztatów i treningów mentorskich dla kobiet. 

bublicystyka.jpg

PUBLICYSTYKA

Wierzymy, że słowo pisane ma wciąż największą moc. Dlatego oprócz szerokiej pracy z mediami zewnętrznymi prowadzimy własny, internetowy magazyn z poziomu strony naszej fundacji. Na jego łamach znajdziecie zarówno relacje i materiały dodatkowe związane z naszymi projektami, ale również ekskluzywne wywiady z gwiazdami i oryginalne felietony naszych ambasadorek. 

trzy mojry.png

TRZY MOJRY

"Trzy Mojry" to statuetka zainspirowana symbolem naszej fundacji: trzema mitologicznymi siostrami. Decydowały one o losie zarówno ludzi jak i bogów. Raz w roku Fundacja Projekt Kobiety przyznaje nagrodę "Trzy Mojry". Laur przyznawany jest za szczególne zasługi dla promowania szeroko pojętej kobiecości, przekraczanie granic i odwagę w kulturze, sztuce i życiu publicznym. Każdego roku statuetkę tworzy inny artysta. 

eventy.jpg

PROJEKTY SPECJALNE

Projekty specjalne to zarówno wielkie wyzwanie jak wielka ekscytacja. Powstają one we współpracy z wyjątkowymi partnerami. Kampanie, konkursy, ekspozycje specjalne czy kalendarze to środowisko, w którym nasza fundacja znajduje wielkie możliwości i potencjał. Jeśli chciałbyś stworzyć z nami coś wyjątkowego, zapraszamy do kontaktu!

bottom of page