AdobeStock_210018959.jpeg

Fundacja Projekt Kobiety
USŁUGI KOMERCYJNE

podcasty.jpg

PODCASTY

Podcasty to nasza tajna broń i specjalność. Poczynając od koncepcji kreatywnej, poprzez oprawę graficzną, wybór hosta i wyselekcjonowanie i zaproszenie gości na nagraniu, postprodukcji i dystrybucji kończąc. Nasze podcasty cieszą się wielką popularnością, a słuchacze cenią je za jakość i ciekawą merytorykę.

wynajem wystaw.jpg

WYNAJEM WYSTAW

Fundacja dysponuje kilkoma gotowymi wystawami, które można wynająć na ekspozycję czasową. Oferujemy stworzenie dedykowanego plakatu oraz pomoc logistyczną i kreatywną przy przygotowaniu wernisażu wystawy. Zapraszamy do współpracy zarówno domy kultury czy centra nauki jak również prywatnych klientów.

art management.jpeg

ART MANAGEMENT

Jesteśmy również do dyspozycji artystów oraz galerii - jeśli chcesz przygotować autorską wystawę, pozyskać partnerów strategicznych, dobrać odpowiednie miejsce i zadbać o patronów medialnych  - odezwij się - z przyjenością zajmiemy się Twoim dorobkiem artystycznym!

eventy.jpg

EVENTY

Artystyczne wydarzenia kulturalne to dla nasz chleb powszedni. Fundacja prowadzi kreatywny impresariat, z radością przygotujemy dla Ciebie wspaniały event, może to być wystawa z wernisażem, recital, inspirując e warsztaty z motywującym speechem, panel dyskusyjny czy czytanie artystyczne. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

projekty specjalne.jpg

PROJEKTY SPECJALNE

Chcesz nawiązać współpracę w innym wymiarze? A może interesuje cię projekt społeczno-artystyczny skrojony na miarę Twoich potrzeb? Zapraszamy do składania zapytań - wspólnie stworzymy coś wyjątkowego!