top of page
kolaz_11.jpg

Fundacja Projekt Kobiety
USŁUGI KOMERCYJNE

wynajem wystaw.jpg

IMPRESARIAT

Oferujemy szeroki wybór gotowych wydarzeń kulturalnych takich jak recitale muzyczne, przedstawienia teatralne, wystawy autorskie czy inspirujące spotkania i warsztaty. Posiadamy bardzo szerokie portfolio impresaryjne i ciągle pracujemy nad nowymi formatami. Nasza mocna strona jest personalizacja naszych wydarzeń pod klienta. 

podcasty.jpg

PRODUKCJA PODCASTÓW

Podcasty to nasza specjalność. Poczynając od koncepcji kreatywnej, poprzez oprawę graficzną, wybór hosta oraz wyselekcjonowanie i zaproszenie gości na nagranie na postprodukcji i dystrybucji kończąc. Nasze podcasty cieszą się wielką popularnością, a słuchacze cenią je za jakość i ciekawą merytorykę.

art management.jpeg

ART MANAGEMENT

Jesteśmy również do dyspozycji artystów oraz galerii - jeśli chcesz przygotować autorską wystawę, pozyskać partnerów strategicznych, dobrać odpowiednie miejsce i zadbać o patronów medialnych  - odezwij się - z przyjenością zajmiemy się Twoim dorobkiem artystycznym!

projekty specjalne.jpg

PROJEKTY SPECJALNE

Chcesz nawiązać współpracę w innym wymiarze? A może interesuje cię projekt społeczno-artystyczny skrojony na miarę Twoich potrzeb? Zapraszamy do składania zapytań - wspólnie stworzymy coś wyjątkowego!

bottom of page